Radosť & záujem

Aktuálne CD

O albume

Je to moje tretie autorské CD a stručne by sa dalo definovať ako podpis človeka v čase a zároveň svedectvo podpisu času na človeku. Ponúka atmosféru textov, ktorých spoločným menovateľom je často tichý vnútorný rozpor medzi tým, kadiaľ sa život uberá a ako sme si ho predstavovali. Pesničky sú konštatovaním melanchólie bez sebaľútosti, radosti bez záujmu, splynutia s časom a kolobehom sezón, ale aj nádeje a potreby neuzatvoriť sa do hrošej kože ľahostajnosti a zostať otvorený všetkým druhom pocitov, emócií a empatie k tým, ktorí si nezaslúžia opak.

Na tomto mieste by som chcel zo srdca poďakovať všetkým, ktorí majú na vzniku CD nejaký tvorivý podiel. Menovite sú to Andrea Kočalková, Zuzana Knezovičová, Pavel Oravec, Peter Dobrík, Radka Miklošová, Stano Kociov, Matej Maximilián Mikloš, Ľubo Šamo, Martin Husovský, Marian Jaslovský, Juraj Haško, Martin Sabov, Laco Červenák, Aleš Řezáč, Juraj Turtev, Rado Tiňo, Nany Hudák, Marián Lucký, Barbora Simanová a v neposlednom rade aj Waldo Švábenský. Zoznámte sa...

Dovoľte ešte jednu poznámku k CD. Vznikalo nezávisle na dobe, ktorá velí veci obmieňať, takmer ani nevlastniť a v rýchlom slede nahrádzať inými. Vytvorili sme fyzický nosič v nádeji, že Vám vydrží čo najdlhšie a jeho nové rozmery budete objavovať ešte dlho po prvom vypočutí.

Prijmite pozvanie do sveta, kde možno stretnete sami seba, alebo v ňom nájdete nové cesty, o ktorých ani jeho autori netušia.


Martin Chrobák